+370 600 23999  +370 600 23222  +370 601 01555 Kavoliuko g. 3a Vilnius

 
 
 
 

AUTOrealybės autoservise montuojame apsaugos sistemas:

  • Adaptyvinės sistemos – tai apsaugos sistemos, valdomos automobilio gamykliniu nuotolinio valdymo pulteliu. Šias sistemas rekomenduojame montuoti į automobilius, turinčius centrinio užrakto valdymo pultelius (raktus) arba turinčius KEYLESS-GO funkciją – tokiu būdu neprarandamas komfortas. Nereikia nešiotis jokių papildomų pultelių. Šios sistemos būna skaitmeninės arba analoginės. Kuri sistema tinka jūsų automobiliui – įvertins montuotojas. Galimi papildomi priedai: tūrio, smūgio, posvyrio, slėgio, stiklo dūžio davikliai, autonominės sirenos. Ampio, Kodinis GN7, Kodinis GN6, ADP400, SEO, Gemel, Cobra, Spal ir t.t.
  • Pultelinės sistemos – tai apsaugos sistemos, kurios valdomos atskiru nuotolinio valdymo pulteliu. Jos tinkamos senesniems automobiliams ir kai kuriems naujesniems. Šios sistemos būna vienpusio ir dvipusio ryšio. Dvipusio ryšio sistema nuo vienpusio skiriasi tuo, kad siunčia informaciją apie automobilio suveikimus į nuotolinio valdymo pultelį ir suteikia informaciją apie apsaugos sistemos suveikimo priežastį. Galimi papildomi priedai: tūrio, smūgio, posvyrio, slėgio, stiklo dūžio davikliai, autonominės sirenos. Kodinis E-50, Ampio, Sheriff, Spal.
  • GSM/GPS sistemos - tai apsaugos sistemos, kurios realiu laiku informuoja automobilio savininką apie pavojų. Sistema skambina arba siunčia SMS į mobilujį telefoną, informuodama apie sistemos suveikimą. Tokiu būdu galima sužinoti apie automobilio apsaugos būklę bei nustatyti buvimo vietą. Kodinis GSW-CAN, Car in phone, Pandora.
  • Paieškos sistemos - tai radiolokacinės sistemos, skirtos pavogtų transporto priemonių paieškai. Sistemos veikia radiolokacijos principu, tai reiškia, kad miniatiūriniai siųstuvai yra įmontuojami į kliento transporto priemonę, ir, įvykus vagystei, automatiškai arba gavus komandą iš operatyvinio valdymo centro aktyvuojami. Kai automobilyje įstatytas paieškos daviklis aktyvuojamas, operatyvinio valdymo centras gauna pavojaus signalą, kurį patvirtina automobilio savininkas. Tuomet radijo švyturys nustato automobilio buvimo vietą ir yra siunčiama mobili paieškos grupė, kuri kartu su policija suranda automobilį ir grąžina jį savininkui. GUARD systems, Sherlog, Cobra conex ir t.t.
  • Imobilizatoriai – papildomi automobilio variklio blokavimo įrenginiai, kurie įsijungia patys išjungus automobilio variklį. Kodinis IMB-5, Pulsar, Seo, Black Bug.
  • Sistemos prieš atvirą vagystętai sistemos, kurios blokuoja automobilio variklio darbą, kai dingsta ID kortelės signalas. Kodinis IMB-5, Pulsar, Seo, Black Bug.
  • Automobilių žymėjimas – viena saugiausių ir efektyviausių apsaugos priemonių. Pažymėjus automobilį padidėja tikimybė jį surasti vagystės atveju. Automobiliui yra išpurškiamas tam tikras kiekis mikro dalelių, kurios turi unikalų PIN kodą. Išpurškiamos yra visos pagrindinės kėbulo detalės ( bamperiai, žibintai, kapotas ir t.t.), todėl vagystės atveju, kai yra pavagiama tik detalė, o ne visas automobilis, taip pat padidėja tikimybė, kad ji bus surasta. Pažymimi ir automobilio stiklai, veidrodėliai. Pažymėto automobilio duomenys suvedami į duomenų bazes.

AUTOrealybė - realus Jūsų automobilio draugas!

Autorealybe - darbo valandos

Autorealybe

Kortelės

Įmonių sąjunga