+370 5 277 5151  +370 600 23222  +370 601 01555 Kavoliuko g. 3a Vilnius

 
 
 
 

AUTOREALYBĖ ir jos šauniausia komanda sveikina Jus su Šv. Kalėdomis.

Geros Jums nuotaikos bei sėkmingo verslo!

Kiekvienais metais mes dovanojame savo klientams skirtingas dovanas, kurios nevisada suteikia tiek džiaugsmo kiek norėtųsi, kadangi sunku prisitaikyti prie kiekvieno kliento ir jo poreikių.

 

Šv.Kalėdos – gražiausia metų šventė, kuomet gerumu ir šiluma galime apdovanoti ne tik savo artimuosius, bet ir tuos, kam mūsų rūpesčio, dėmesio ir šilumos reikia labiausiai.

Todėl mūsų kolektyvas šiemet nutarė pasielgti kiek neįprastai – pinigus, skirtus mūsų partnerių Kalėdinėms dovanoms  skirti tiems, kam jų labiausiai reikia...

Autoservisas AUTOREALYBĖ prisijungė prie gražios akcijos „VAIKŲ SVAJONĖS“, kurios tikslas – įgyvendinti vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, kalėdinius norus.

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms mūsų kompanija išpildė 7 vaikų svajones ir padėjo tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos!

 

Mes jau nupirkome ir padovanojame:

Paulai – žieminius batus

Dariušui – ADIDAS sportinį kostiumą

Andriui – slidinėjimo kostiumą

Aleksandrui – ADIDAS sportinius batelius

Gražvydui - Lego Duplo Macks road trip

Robertui – Adidas sportinius batelius

Dominykui - batus

 

Tik Jūsų ir mūsų abipusio bendradarbiavimo dėka, mes turime galimybę padėti vaikams, suteikti jiems progą tikėti stebuklais ir padėti įgyvendinti jų svajones.

 

Tikimės, kad Jūs teigiamai įvertinsite mūsų iniciatyvą, nesupyksite, jog šiemet Jūsų kompanijos dovanai skirtus pinigus skyrėme vaikų labdarai ir pratęsite bendradarbiavimą su mumis ir ateinančiais naujaisiais metais!

 

Vaikams dovana bus įteikta asmeniškai per šias Šv. Kalėdas, o jų padėkos ir atsiliepimai bus peradresuoti Jums ir Jūsų kolektyvui.

 

AČIŪ,KAD ESATE!

Autorealybe - darbo valandos

Autorealybe

Kortelės

Įmonių sąjunga