+370 5 277 5151  +370 600 23222  +370 601 01555 Kavoliuko g. 3a Vilnius

 
 
 
 

Patikrinkite automobilį prieš pirkimą...

 

Pasitaiko ir taip, jog pardavėjai apie esamus gedimus nutyli ir tam tikri defektai paliekami paslaptyje, kurie tikrai išryškės eksploatavimo metu.

Į ką reiktų atkreipti dėmesį:

  1. Vokiečiai paprastai išsaugoja automobilio serviso knygelę ir jo priežiūros bei remonto istoriją. Tokia knygelė padidina automobilio vertę. Jeigu jos nėra – abejonių daugiau.
  2. Švarus, tarsi naujas variklis ir pavarų dėžė rodo, kad jis buvo plautas. Yra pavojus, kad per tarpines kažkur prasisunkia tepalas. Technines apžiūros metu tai – rimtas defektas.
  3. Naujai blizgantys priekiniai arba galiniai žibintai – buvusio remonto „išdavikai“. Pakeisti žibintai – greičiausiai automobilis po remonto. Pakelkite bagažinėje apmušalus ir sulyginkite spalvą su kėbulo spalva. Gali paaiškėti daug įdomių dalykų. Gal tai buvęs taksi automobilis.
  4. Apie neaiškią automobilio praeitį byloja ir iškomplektuoti atsarginių įrankių komplektai.

Todėl, kad būtų kuo mažiau paslapčių ir neatsirastų netikėtų gedimų po pirkimo, siūlome patikrinti  ir nepermokėti už automobilį daugiau, nei yra vertas. Paslaugos paketą sudaro:

  • Transmisijos patikra - patikros metu tikrinama variklio pagalvė, reduktoriaus pagalvė, kardano ir pusašių apsauginės laikančiosios gumos, kryžmės ar nėra klibėjimų, nusidėvėjimo, įplyšimų, vibracijos ir kitų pašalinių garsų. 
  • Kompiuterinė patikra - specialia įranga prisijungiama prie automobilio elektroninio valdymo bloko ir peržiūrima automobilio sistema. Pirkėjas informuojamas apie bendrą situaciją ir kokios klaidos buvo aptiktos.
  • Pakabos patikra - automobilis pakeliamas keltuvu, kur serviso specialistai nuodugniai patikrina ar nėra šarnyrų klibėjimo, taip pat tikrinamos traukės, įvorės, šarnyrai, amortizatoriai, guoliai ar nėra visų šių svarbių detalių klibėjimų, įplyšimų, laisvumo, nusidėvėjimo ir kitų defektų, kurie darytų įtaką automobilio eksploatavimui ir saugiam naudojimui.
  • Ratų ir ratų ašių išdėstymo patikra - automobilis pakeliamas keltuvu, kur serviso specialistas nuodugniai patikrina pakabos ir ratų geometriją kitaip, patikrina automobilio suvedimą.
  • Kėbulo patikra - serviso specialistas nuodugniai, su spec.įrankiu, patikrina automobilio kėbulą, ar neužslėptos ir glaistu padengtos sulankstytos, surūdijusios dalys.

 

Šaltinis:

http: //www.valpavita.lt/lt/automobiliu-remonto-paslaugos-klaipedoje/automobilio-patikra-pries-pirkima/

http://www.delfi.lt/auto/patarimai/profesionalo-patarimai-kaip-isvengti-nuostoliu-perkant-naudota-automobili.d?id=63510042

Autorealybe - darbo valandos

Autorealybe

Kortelės

Įmonių sąjunga