+370 5 277 5151  +370 600 23222  +370 601 01555 Kavoliuko g. 3a Vilnius

 
 
 
 

UAB „AUTOrealybė“ patalpose įsikūrė turbinų, turbokompresorių parduotuvė.

 

Čia galėsite ne tik nusipirkti turbokompresorių (Turbiną), bet ir jums reikalingas dalis.

Sugedus turbokompresoriui (turbinai), vietoje suteiksime serviso paslaugą.

Mūsų tikslas – kokybiškų paslaugų teikimas, pažangos siekimas, veržlumas, pagarba, draugiškumas ir atsakingumas. Patenkintas klientas, tai sėkmės garantas.

Kodėl automobiliuose sugenda turbina ir kaip ją remontuoti?

Automobilio turbokompresorius, arba turbina – svarbi detalė ir jos tvarkymas kainuoja nepigiai.

Trumpai apie turbokompresorių (turbiną).

Šią automobilio dalį  vairuotojai dažnai vadiną  turbina. Teisingas pavadinimas būtų turbokompresorius, nes susideda iš dviejų dalių: dujų turbinos ir kompresoriaus.

Jeigu staiga jūsų automobiliui dingo trauka ir iš išmetimo vamzdžio ėmė virsti balti, mėlyni ar pilki dūmai, pradėjo varvėti alyva, atsirado cypiantys garsai spaudžiant akceleratorių – didelė tikimybė, kad sugedo turbokompresorius. Tokiu atveju, geriausia kreiptis į autoservisą, kurio specializacija – variklių ir turbokompresorių remontas. Specialistų konsultacija labai svarbi, nes tai gali būti ir ne turbokompresoriaus gedimas. Prieš remontą būtina įsitikinti, ar turbokompresorius tikrai sugedęs. O tai galima padaryti tik jį nuėmus nuo transporto priemonės.

Apie 70 procentų turbokompresoriaus gedimų būna dėl nekokybiškos alyvos ir jos filtrų, per reto alyvos keitimo, kitų tepimo sistemos problemų.

Apie 20 procentų sugenda kai koks nors kietas ar minkštas daiktas patenka į turbokompresorių dėl nesandaraus oro filtro arba vamzdyno.

Apie 10 procentų gedimų būna dėl leistinų sūkių viršijimo arba dėl kitų priežasčių.Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/auto/patarimai/kodel-automobiliuose-sugenda-turbina-ir-kaip-ja-remontuoti.d?id=67281002

Autorealybe - darbo valandos

Autorealybe

Kortelės

Įmonių sąjunga